درباره ما

s12

شرکت گروه سرمایه گذاران کیش در  سال 1378 با هدف انجام فعالیتهای عمده بازرگانی ، صنعتی ، خدماتی ، جهانگردی ، حمل و نقل دریایی ، اکتشاف ، استخراج و فرآوری مواد معدنی در جزیره کیش تاسیس و ثبت گردید.

 با توجه به ضعف ارتباط دریائی جزیره کیش با سرزمین اصلی ، این شرکت با احداث بندر آفتاب در نزدیکترین فاصله از جزیره کیش در ساحل سرزمین اصلی فعالیت خود را آغاز نمود و با محوریت این بندر کلیه فعالیتها و اهداف از پیش تعیین شده خود را در زمینه های خدمات بندری ، کشتیرانی ، صنعتی و معدنی در غالب بندر آفتاب ، شرکت کشتیرانی آفتاب ، شهرک صنعتی آفتاب ، شرگت سیمان آفتاب ، شرکت ژرف پی آفتاب دنبال می نماید.

 در حال حاضر این شرکت بهره برداری از بندر آفتاب را آغاز نموده است و همچنین با در اختیار داشتن شناورهای مدرن خریداری شده آمادگی کامل برای پوشش حمل و نقل دریائی به جزایر خلیج فارس بخصوص جزیره کیش و همچنین کلیه بنادر فعال کشورهای حوزه خلیج فارس را دارد.

 بدنبال موفقیت در اجرا و بهره برداری از پروژه های زیربنائی اصلی انجام شده این شرکت به موازات پروژه های جنبی تعریف شده در طرح جامع اولیه خود را نیز با جدیت پیگیری می نماید.