شرکت ژرف پی

تاریخچه فعالیت شرکت ژرف پی

شرکت ژرف پی آفتاب (سهامی خاص) در تاریخ  ۱۳۸۶.۰۶.۲۲ طی شماره  ۹۰۶۳ در اداره ثبت اسناد و املاک بندرعباس به ثبت رسیده و مراتب در روزنامه رسمی کشور به شماره ۱۸۲۵۳ مورخ ۱۳۸۶.۰۸.۰۷ برای اطلاع عموم آگهی شده است. به استناد مصوبه مورخ ۱۳۹۱.۱۱.۱۸ شرکت، حوزه ثبتی، از بندرعباس به بندر لنگه منتقل و در تاریخ ۱۳۹۲.۰۲.۰۷ به شماره ۱۴۸۷ ثبت گردیده است. شرکت با تملک معدن سنگ آذرین حمیران واقع در چهل کیلومتری شرق بندر لنگه و خرید و نصب ماشین آلات و تجهیزات سنگ شکن قادر به تولید شن و ماسه شکسته کوهی است .

شرکت ژرف پی آفتاب دارای پروانه اکتشاف معدن موصوف به شماره ۱۳/۹۰۰۰ مورخ ۱۳۸۷.۰۴.۱۹ با ظرفیت بهره‎‌برداری سالانه ۲.۶۲۰.۰۰۰ تن و ذخیره احتمالی ۳.۹۳۰.۰۰۰ تن می‌باشد. پروانه بهره‌برداری معدن در تاریخ ۱۳۹۷.۰۴.۰۳ به شماره ۱۳/۹۷۷۵ برای مدت ۱۰ سال از تاریخ ۱۳۹۵.۰۵.۱۵ تا تاریخ ۱۴۰۵.۰۵.۱۵ و براساس حداقل استخراج سالانه ۱۵۷هزار تن از سازمان صنایع و معادن هرمزگان تمدید شده است. مالکیت ۲۸هزار متر مربع اراضی کارخانه و محل دپوی مصالح به مساحت ۵.۰۰۰  متر مربع از سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان خریداری شده است، و مبلغ آن پرداخت گردیده و سند رسمی آن به نام شرکت دریافت شده است.  

 

موضوع فعالیت شرکت ژرف پی

  • اکتشاف، استخراج و بهره‌برداری از معدن
  • بازاریابی، خرید و فروش، واردات و صادرات انواع مواد معدنی
  • خرید و فروش تجهیزات و ماشین آلات معدنی
  • اقدام به هر نوع سرمایه‌گذاری و فعالیت بازرگانی مرتبط در داخل و خارج کشور 
  • تحصیل هر گونه امتیاز و پروانه، عقد هر گونه قرارداد، اخذ اعتبارات و تسهیلات از بانک‌ها و مؤسسات اعتباری ایرانی و خارجی برای پیشبرد اهداف شرکت، از طریق سرمایه‌گذاری، مشارکت یا همکاری با سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ایرانی یا خارجی

 

سرمایه و ترکیب سهام‌داران

شرکت با سرمایه اولیه یکصد میلیون ریال به ثبت رسیده و در یک مرحله افزایش، سرمایه شرکت به مبلغ بیست میلیارد ریال منقسم به ۲۰.۰۰۰ سهم یک میلیون ریالی بالغ گردیده. (درج آگهی در روزنامه رسمی شماره ۲/۱۱۱۳۱۶ مورخ ۱۳۹۰/۰۱/۲۲) به منظور خروج شرکت از شمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت، مجمع عمومی فوق العاده شرکت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ تشکیل و سرمایه شرکت از مبلغ بیست میلیارد ریال به مبلغ یک میلیارد ریال کاهش داده شد و مراتب در روزنامه رسمی شماره۲۱۲۷۰ مورخ ۱۳۹۶.۱۲.۱۳ درج و ماده ۵ اساسنامه شرکت اصلاح شد.  

 

جدول آخرین ترکیب سهام‌داران شرکت به شرح زیر است:

اسامی سهامداران

تعداد

درصد

شرکت سیمان آفتاب

۳۵۰

۳۵

شرکت گروه سرمایه گذاران کیش

۳۵۰

۳۵

شرکت کشتیرانی آفتاب کیش

۱۵۰

۱۵

شرکت شهرک صنعتی آفتاب

۱۵۰

۱۵

جمع

۱۰۰۰

۱۰۰

 

اعضا هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت

شرکت گروه سرمایه‌گذاران کیش به نمایندگی آقای محمد حسین داجمر رئیس هیأت مدیره
شرکت کشتیرانی آفتاب به نمایندگی آقای علیرضا تقوی نایب رئیس هیأت مدیره
شرکت شهرک صنعتی آفتاب به نمایندگی آقای احمد کرمی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل
شرکت سیمان آفتاب به نمایندگی خانم زهرا اجدادی عضو علی البدل هیأت مدیره

 

برنامه‌های آتی

اخیراً در مذاکراتی که با فعالان ساختمانی در منطقه آزاد کیش به عمل آمد، زمینه ارسال تولیدات و فروش آن در جزیره کیش فراهم شد. از این‌رو بازسازی و مرمت کارخانه به صورت پیمان مدیریت آغاز و در شرف انجام و اتمام است تا پس از آماده‌سازی کارخانه برای بهره‌برداری، به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار شود.

همزمان به منظور ایجاد انسجام و یکپارچگی در اداره امور شرکت، نسبت به خرید سهام سهام‌دار غیر (خانم عایشه عالی حسینی) اقدام شد. بدین صورت انتظار می‌رود در سال مالی آینده، شرکت از عملکرد اجرایی و مالی مطلوبی برخوردار شود.

 

آغاز فعالیت مجدد معدن ژرف پی آفتاب

معدن ژرف پی آفتاب فعالیت مجدد خود را با بهره‌مندی از تیمی متخصص و تعمیر ماشین‌آلات معدن، در اسفند ماه ۹۹ در زمینه تولید شن، ماسه و مصالح سنگی آغاز کرده است.

 

نوع مصالح تولیدی استاندارد معدن:

شن بادامی ۱۶-۲۰ میلی‌متر
شن نخودی ۶-۱۶ میلی‌متر
ماسه شسته ۰-۶ میلی‌متر

تغییر اساسی دوره جدید فعالیت معدن، احداث استخر ماسه شور به مساحت تقریبی ۱۵۰متر مکعب برای شستن ماسه است تا مرغوبیت محصول تولیدی ارتقاء یابد.

در همین راستا مناقصه محدود برای انتخاب پیمانکار و تولید مصالح سنگی، پس از درج آگهی در روزنامه صبح ساحل هرمزگان به تاریخ ۱۶/۱۲/۹۹ و ۲۳/۱۲/۹۹ برگزار شد، جزئیات بیشتر این مناقصه را در قسمت “مناقصه و مزایده” صفحه اصلی سایت می‌توانید مشاهده کنید.

 

اجاره زمین دپوی محصولات معدنی

با هماهنگی‌های صورت گرفته با مسئولان محترم اداره بنادر و دریانوردی بندر لنگه، زمینی به مساحت ۳۰۰۰متر مربع با انعقاد قراردادی در اختیار این شرکت قرار گرفته است. با توجه به فاصله ۲۵کیلومتری معدن ژرف پی آفتاب تا بندر لنگه، تولیدات معدن پس از حمل در زمین مذکور، تخلیه می‌شود و با استفاده از بارج‌های ۲ تا ۷ هزار تنی به جزیره کیش و سایر مقاصد بارگیری خواهند شد.  

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.